Volleybal vereniging

Contact

Bestuur bestuur@diosvolleybal.nl
Michel la Faille (06-51929781) – Voorzitter / Nazitter / Sponsor Commissie
Diana Ferwerda (06- 29031411) – Secretariaat / Ledenadministratie
Rianne Onstwedder (06- 53949776) – Penningmeester
Miquel Verbeek (06-30231334) – Wedstrijd Secretariaat
Marco Plat (06-52471025) – Jeugd Commissie
Anne Hoogma (06-12951931) – Technische Commissie
Dennis Damhuis (06-22289473)
Hessel Homme Riemersma (06-83541779) – Activiteiten Commissie

Voorzitter voorzitter@diosvolleybal.nl
Michel la Faille

Secretariaat secretariaat@diosvolleybal.nl
Diana Ferwerda

Wedstrijdsecretariaat wedstrijdsecretariaat@diosvolleybal.nl
Miquel Verbeek

Penningmeester penningmeester@diosvolleybal.nl
Rianne Onstwedder

Ledenadministratie ledenadministratie@diosvolleybal.nl
Diana Ferwerda

Sponsor commissie sc@diosvolleybal.nl
Michel La Faille
Jan Veenstra
Martijn Onstwedder
Roelof Onstwedder

Activiteiten commissie ac@diosvolleybal.nl
Hessel Homme Riemersma

Jeugd commissie jc@diosvolleybal.nl
Mariëlle Verbeek
Marco Plat
Maud Kleinkoerkamp
Marieke Braad

Technische commissie tc@diosvolleybal.nl
Dennis Damhuis
Edwin Kok
Kees Verbeek
Anne Hoogma

Materiaal commissie materiaal@diosvolleybal.nl
Johannes en Bertha van der Veen

Scheidsrechters scheidsrechters@diosvolleybal.nl
Janneke Dekker

Webmaster webmaster@diosvolleybal.nl
Vincent Damhuis

Facebook facebook@diosvolleybal.nl
Diana Ferwerda

Rabobank IBAN: NL76RABO0139090479 t.n.v. DIOS Oldemarkt
BIC: RABONL2U